Başaran Panjur, Panjur, Cam, Ayna, Isı cam, Küpeşte (korkuluk), Pencere-kapı sistemleri, Kepenk, Stor sineklik, Jaluzi perde, Cam balkon, Kış bahçesi sistemi, Giydirme cephe sistemi, Akordeon kapı

Panjur Sistemi

Yapılardaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunulan PİMAPEN Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlara, talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğü bozulmaz. Bu özellik, Pimapen Panjur Sistemi'ni diğerleriden ayıran en önemli üstünlüklerden biridir. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir.

Renk Alternatifleri

 
Antik Meşe
Altın Meşe
Rustik Maun
Krem
Kırmızı
 
Gri
Yeşil
Lacivert
   
   
 
 
 


Sistemin Başlıca Özellikleri

1. 37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.
2. Özel aksesuarları ile açılır panjur+güneşlik, sabit panjur+güneşlik ve sineklik, motorlu panjur (duvardan anahtarlı veya uzaktan kumandalı) gibi alternatifler yaratılabilir.
3. İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde açılı açılımlar da yapılabilir.
4. Gereken durumlarda panjur kutusuna konulan yalıtım malzemesi sayesinde ekstra izolasyon sağlanır.
5. Bina dışından gelebilecek müdahalelere karşı, panjur kanatları dışarıdan yukarı doğru kaldırılamadığı için hırsıza karşı güvenlidir.
6. Genişlik ve yüksekliğin arttığı durumlarda, lamellere kanulan destek sacları sistemin güvenliğini daha da arttırır.

Tel: (0216) 575 32 02 Fax: (0216) 575 48 51 Cep: 0532 612 25 15